Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Polskie Centrum w Playa del Carmen
 • Zapraszamy do świata Majów!
  Zapraszamy do świata Majów!

  Zapraszamy na Jukatan pełen miasta ukrytych w dżungli i zabytków pozostawionych przez tajemniczą cywilizację Indian Maya.

  Readmore
 • Zapraszamy na Karaiby!
  Zapraszamy na Karaiby!

  Zapraszamy na Karaiby, skrawek raju na Ziemi pełen słońca, białych plaż z krystalicznie czystym turkusowym morzem i tropikalną dżunglą pełną egzotycznych mieszkańców.

  Readmore
 • Zapraszamy do Meksyku!
  Zapraszamy do Meksyku!

  Zapraszamy do Meksyku; niezwykłego, pełnego tajemnic i zagadek. Miejsca gdzie przeszłość zderza się z teraźniejszością..

  Readmore
 • Zapraszamy na ziemie Azteków
  Zapraszamy na ziemie Azteków

  Zapraszamy na wycieczki fakultatywne do centralnego Meksyku, na ziemie Azteków pełną zabytków i niezwykłości.

  Readmore

Jesteś teraz:

W królestwie Majów i Indiany  Jonesa 14 dni

 

w poszukiwaniu przygody...

Miejsce fascynujących, starożytnych historii, zagubionych skarbów pochłoniętych przez dżunglę pełną niepokojących dźwięków i oszałamiających zapachów przez tajemnicze ruiny i błogość nadmorskich miejscowości; Ameryka Środkowa jest idealnym tłem dla przygód w stylu Indiany Jonesa. Podróżując przez Gwatemalę, Belize aż po Meksyk każda chwila będzie przygodą. Odkryj nurkowanie na rafie koralowej, niesamowity podziemnym system rzek i jaskiń oraz kipiel wodospadów. Rusz śladem cywilizacji Majów i przenieś się do zamierzchłych czasów, by na końcu spojrzeć na turkusowe wody morza Karaibskiego aż po horyzont, zanurzyć się w błogości i zapomnieć o całym świecie.

W królestwie Majów i Indiany  Jonesa 14 dni

 

w poszukiwaniu przygody...

Miejsce fascynujących, starożytnych historii, zagubionych skarbów pochłoniętych przez dżunglę pełną niepokojących dźwięków i oszałamiających zapachów przez tajemnicze ruiny i błogość nadmorskich miejscowości; Ameryka Środkowa jest idealnym tłem dla przygód w stylu Indiany Jonesa. Podróżując przez Gwatemalę, Belize aż po Meksyk każda chwila będzie przygodą. Odkryj nurkowanie na rafie koralowej, niesamowity podziemnym system rzek i jaskiń oraz kipiel wodospadów. Rusz śladem cywilizacji Majów i przenieś się do zamierzchłych czasów, by na końcu spojrzeć na turkusowe wody morza Karaibskiego aż po horyzont, zanurzyć się w błogości i zapomnieć o całym świecie.

Program wycieczki

 

UWAGA

Wycieczka zaplanowana jest w wyjątkowej formule! Uczestnicy mogą sami układać swój plan dnia wykupując wycieczki fakultatywne na miejscu postoju. Przewodnik / pilot grupy pomaga załatwić wszystkie formalności, jednak bierze udział tylko w ujętych w programie punktach. Uczestnicy, na wycieczki fakultatywne udają się z miejscowymi przewodnikami. W przypadku, gdy cała grupa wybierze tą sama wycieczkę fakultatywną jest możliwość uczestnictwa w niej przewodnika pilota grupy.

Istnieje możliwość wliczenia do programu w poszczególnych dniach oferowanych wycieczek fakultatywnych i stworzenia klasycznego, zwykłego programu objazdowego, o kształcie, którego decydujecie Państwo sami!


Dzień 0 / Polska - Gwatemala City - Antigua

Przylot do Gwatemali City, powitanie na lotnisku następnie transfer do hotelu w Antigua i zakwaterowanie, kolacja, nocleg.


Dzień 1 / Antigua / Gwatemala

Antigua jest miastem niewątpliwie klimatycznym i urzekającym. Otoczona z trzech stron wulkanami, z których jeden nadal pozostaje aktywny, położona ponad 1500 m n.p.m zachowała swój kolonialny klimat i architekturę. Doceniono to wpisując miasto na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wiele tu urzekających zakątków i pysznego jedzenia, a wszystko to w bardzo kolonialnych okolicznościach przyrody oraz niesamowitej atmosfery. W planach pierwszego dnia mamy spacer po zabytkowym kolonialnym centrum miasta.

Wliczone aktywności

 • City Tour Antigua. Zwiedzanie miasta i jego najważniejszych zabytków.

Dodatkowe aktywności

 • Plantacja kawy i orzechów, Antigua - 20.00 USD

 • Wspinaczka na wulkan, Antigua - 40.00 USD

 • Tour rowerowy, Antigua - 35.00 USD

 • Odwiedziny w  indiańskim pueblo Santiago Zamora Village, Antigua - 25.00 USD

 • Lekcje gwatemalskiej salsy, Antigua - 10 .00 USD / 1h


 krata 7

Dzień 2 - 3  / Flores - Tikal / Gwatemala

Flores, to niewielkie miasteczko usytuowane na wyspie jeziora Peten Itza. Mnóstwo tu kolorowych budynków o czerwonych dachach, wąskich brukowanych uliczek i moto-riksz. Flores, to nie tylko ciekawa architektura, ale i doskonałe miejsce wypadowe do jednego z najpiękniejszych miast Majów – Tikal. Miasto to, niegdyś wielkie i potężne pełne było ludzi i nic nie wskazywało, że zostanie opuszczone i zapomniane na blisko 1000 lat. Porośnięte dżunglą i zamieszkałe przez dzikie zwierzęta długo strzegło swojej tajemnicy. Dziś zachwyca, mimo iż świetność Tikal dawno już przeminęła wciąż imponuje majestatem, a dla potomków starożytnych Majów wciąż pozostaje miejscem kultu.

Wliczone aktywności

 • Wizyta w ruinach miasta Tikal oraz Parku Narodowym

 • Wizyta na plantacji kawy

Dodatkowe aktywności

 • Rejs widokowy łodziami po jeziorze Peten Itza - 25.00 USD

 • Wizyta w ruinach miasta Yaxha - zachód słońca z piramidy - 55 USD

 • Fort we Flores - 20 USD

 • Park Rozrywki Flores, liany, tyrolesy, małpi gaj, dżungla - 60 USD


Dzień 4 - 5 / San Ignacio / Belize

San Ignacio, to miejsce wielokulturowe i przyjazne. Jest również doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicznych atrakcji.

Wliczone aktywności

 • Jaskinie Barton Creek, San Ignacio

Dodatkowe aktywności

 • Rowerowy tour pop mieście i okolicach - 5.00 USD / 1h

 • Wycieczka do Gór Pine Ridge, San Ignacio - 50 USD

 • Odwiedziny w ruinach Caracol - 100 USD
 • Rejs indiańskim canoe po rzekach w Belizyjskiej dżungli - 15 USD / 1h

 • Pół dnia w okolicznych jaskiniach - 60 USD
 • Cały dzień w okolicznych jaskiniach  - 100 USD

 


Dzień 6Caye Caulker Belize

To niewielka wyspa piaszczystych plaż, krystalicznie czystej wody i miejsce, gdzie nie ma aut, a więc oaza błogiego, niemal idyllicznego spokoju, gdzie bardzo łatwo jest zapomnieć o całym świecie.

 

Wliczone aktywności

 • Snurkeling na rafie koralowej w pobliżu wyspy, Caye Caulker

Dodatkowe aktywności

 • Snurkel z Manatami, Caye Caulker - 75 USD

 • Snurkel na Blue Hole - 125 USD

 • Nurkowanie na Blue Hole - 220 USD / 3 butle
 • Snurkel na rafie + zwiedzania San Pedro - 45 USD


 krata 8

Dzień 7 - 12 /  Playa del Carmen Meksyk

To miasteczko atmosferą odbiega od tłocznego i gwarnego Cancun. Każdy znajdzie tu coś dla siebie od klubów i dyskotek na światowym poziomie po ciszę i spokój białych plaż, kameralnych knajpek i krystalicznie czystego turkusu morza Karaibskiego.

Wliczone aktywności

 • Wycieczka Chichen Itza, Cenoty, Valladolid

Dodatkowe aktywności

 • Parki Xcaret, Xplor, Xel-Ha - ok. 80 USD każdy

 • Wycieczka Coba, Tulum, Cenoty - 125 USD

 • Wycieczka Merida Uxmal - 135 USD / 3 butle
 • Jeep Ekspedycja Sian Ka'an - 125 USD

 • Ek Balam, Rio Lagartos - 125 USD
 • Quad Ekspedycja - 80 USD
 • Snoorkel Cenoty, Rafa, Laguna - 90 USD
 • Dyskoteka Coco Bongo - 60 - 130 USD

Dzień 0 / Cancun Meksyk

Transfer na lotnisko w Cancun, wylot do miejsca docelowego.

Opisy Miejsc

 

Antigua Gwatemala - "Najbardziej Zaszczytne i Najwierniejsze Miasto Świętego Jakuba od Rycerzy Gwatemali" taka nieco przydługawą nazwę nosiło niegdyś, to wyjątkowe miasto, który było stolica Gwatemali. Po silnych trzesieniach ziemi miasto zostało doszczętnie zniszczone i w XVIII wieku zdecydowano o zbudowaniu miasta zlokalizowanego w bezpieczniejszym miejscu - i tak powstała dzisiejsza stolica Gwatemala City. Poprzedniej stolicy zaś nadano nazwe Antigua Gwatemala, czyli "Dawna Gwatemala" Mimo, że miejsce to nigdy nie odzyskało dawnej świetności wciąż zachwyca wąskimi brukowanymi uliczkami, barokowymi kościołami oraz kolonialną architekturą.

   antigua

Flores Gwatemala - to niewielkie miasto położone na wyspie znajdującej się na malowniczym jeziorze Peten Itza w dystrykcie Peten. Miejsce, to, najprawdopodobniej, ze względu na swoje położenie było również twierdzą, miastem walecznych gwatemalskich Majów. Dziś jest to przystań dla rzeszy turystów pragnących zwiedzić jedne z najbardziej intrygujących ruin jakie pozostawiła po sobie cywilizacja Majów - Tikal. Strome uliczki opadające ku brzegowi jeziora od świtu wypełnione są hałaśliwymi rikszami i sprzedawcami. Większość mieszkańcow tego miasta utrzymuje się z rybołówstwa i turystyki wszechobecnej tu na każdym kroku.

   flores

San Ignacio - to niewielkie miasto w zachodniej części Belize. Pomimo swojego położenia (czyli braku dostępu do morza) w San Ignacio nie sposób się nudzić. Jest, to doskonała baza wypadowa do okolicznych atrakcji, którymi są m.in. Actun Tunichil Muknal, czyli starożytne miejsce pochówku ofiar Majańskich obrzędów. Żeby dotrzeć do nich najpierw należy wpiąć się po skałach 500 m, brodzić i płynąć w wodzie. Wysiłek zostanie nagrodzony możliwością podziwiania niesamowitych systemów jaskiń, w których odnaleźć można majańską ceramikę, a także szczątki ofiar. Jedna z niegdysiejszych ofiar została udekorowana przez czas i jaskinię wapiennymi kryształami, które niemal w całości pokryły szczątki. Ponadto San Ignacio ma do zaoferowania również ruiny miast Majów (w tym jedne z największych pośród wszystkich miast majańskich), przejażdżki konne po okolicznych wzgórzach, spływy kajakami i inne. Jest również ostatnim miastem w drodze do Gwatemali i głównego celu jakim jest Tikal. 

   san ignacio

Caye Caulker - jest małą wyspą leżącą 32 km na północ od Belize City. Miejsce, to stało się główna bazą wypadową dla nurków chcących zanurkować w jednym z najsłynniejszych miejsc nurkowych świata Blue Hole. Na wyspie nie ma ruchu samochodowego są jedynie wózki golfowe, moto-riksze i rowery. Wyspę ze wszystkich stron otaczają rafy koralowe będące największą wodną atrakcją Belize. Wyspa w okresie huraganowym bardzo często nawiedzana jest przez potężne  żywioły, a jej wszyscy mieszkańcy na ten czas zostają ewakuowani. Mieszkańcy wyspy są dumni ze swojego spokojnego, sielankowego życia, a turystów przybywających w, to przepiękne miejsce, na przystani wita napis GO SLOW - Zwolnij! 

   caye caulker

Playa del Carmen - założona w 1937 roku jest niewielkim miasteczkiem ulokowanym tuż nad brzegiem morza Karaibskiego pośród białych plaż. Znajduje się w odległości około 70 km od Cancun i 60 km od Tulum. Ta niegdyś senna rybacka wioska dzięki połączeniu promowemu z wyspą Cozumel, która swoją sławę na świecie zawdzięcza doskonałym warunkom do nurkowania, w przeciągu zaledwie kilku lat przekształciła się w tętniące życiem miasteczko, co roku przyciągającym tysiące turystów i artystów z całego świata. 

  playa del carmen

 

Ceny i Warunki

 

CENNIK WARUNKI - PROGRAM   W królestwie Majów i Indiany Jonesa / 14 dni

Warunki

Kiedy: Grupy zorganizowane w dowolnym ustalonym terminie.

Gdzie: Gwatemala City - Antigua - Flores - San Ignacio - Cayo Caulkier - Playa del Carmen - Cancun

Dla kogo - od 12 - 80 lat

Jak długo: 12 dni + 1 dzień przylot + 1 dzień wylot

Ilość noclegów: 13

Długość trasy: ok 1175 km

mapa indiana johns


Co zabrać na wycieczkę

Co powinniśmy mieć:

 wygodne sportowe buty (druga para sandały, japonki, klapki)

 strój kąpielowy

 aparat fotograficzny, kamera

 czapka, chusta - coś co będzie chroniło nas od słońca

 kremy, filtry UV, okulary przeciw słoneczne

 foliowy płaszcz przeciw deszczowy

 przejściówka /adapter/ do ładowania telefonu czy laptopa

Co można mieć

zaślepki na oczy i zatyczki do uszu pozwalające drzemać w autobusie. Pompowana poduszka pod głowę lub zagłówek podróżny

sweter, bluzę lub polar. Zwykle w Meksyku jest ciepło, ale w samochodach używamy klimatyzacji, która ustawiona jest zwykle na 21 stopni. Czasem może się okazać, że komuś jest chłodno i, wtedy na pewno przyda się jakieś wierzchnie okrycie. Na wycieczce tej odwiedzamy również miejsca położone w górach, w których nie zawsze jest ciepło

 środek na komary (przewodnik dysponuje swoim)

 lekarstwa - jeżeli zażywamy lekarstwa warto je zabrać

 mała latarka diodowa

 nieprzemakalne etui na dokumenty i pieniądze

telefon komórkowy - warto mieć przy sobie telefon komórkowy, by w razie nagłych zdarzeń mieć kontakt z przewodnikiem. Proszę zapytać przewodnika o jego numer telefonu na początku wycieczki


UWAGA:

Zarówno ceny, jak i programy "Dodatkowych Aktywności" mogą ulec zmianie i różnić się od przedstawionych w niniejszej ofercie, dlatego też MezoMaya Travel nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany.  

Ceny wycieczek dodatkowych podane są w dolarach amerykańskich za osobę. Nie zajmujemy się zbieraniem grupy. Wyjazd jest dla grup już zorganizowanych od 20 osób. 

 

Cena zawiera:

 Przejazdy!

 Wszystkie noclegi w hotelac!

 Dwa pyszne posiłki zawsze jest to śniadanie i obiad lub obiadokolacja!

 Wszystkie opłaty, bilety wstępu, podatki związane z miejscami zawartymi w programie!

    Oznaczonymi jako Wliczone aktywności

 Opieka, komentarz  polsko języcznego przewodnika na stałe mieszkającego w Meksyku podczas trwania całej wycieczki! Wyłączając aktywności oznaczone jako: Dodatkowe aktywności

Cena nie zawiera:

wycieczek z listy dodatkowych aktywności

opłat granicznych wjazdowych i wyjazdowych Gwatemala, Belize, Meksyk

 biletów lotniczych na trasie: miejsce startowe - Gwatemala City oraz Cancun - miejsce docelowe

 napoje alkoholowe i bezalkoholowe do obiadu /nie wszędzie, zdarza się, że napój jest wliczony w cenę obiadu/

 zwyczajowy napiwek dla kierowcy i przewodnika

CENA

Kalkulowana jest zawsze po uzgodnieniu szczegółów wyjazdu. Wycieczkę, można skomponować według wielu wariantów i możliwości. Oto najbardziej cenotwórcze parametry:

- dodatkowe aktywności

- ilość osób 

- standard hotelu /od 3 gwiazdek do 5/

- środek transportu /autobus, bus, van, osobowy/

- pora roku /październik - kwiecień wyższe taryfy na hotele i transport/

Zapraszamy do skalkulowania wycieczek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Share Button

Eco Toury!

Sian kaan

Rezerwat Biosfery Sian Ka'an

Ruiny miast Majów w scenerii dzikiej przyrody.

Czytaj więcej...

Rio Lagartos

Rezerwat Biosfery Rio Lagartos

Miejsce krokodyli i pieknego ptactwa w zasięgu ręki.

Czytaj więcej... 

Celestun

Rezerwat Biosfery Celestun

Różowe Flamingi i namorzynowe lasy.

Czytaj więcej...

Nurkowanie i Snurkowanie

nurmorze

Nurkowanie Ocean

Zapraszamy do nurkowania w Morzu Karaibskim

Czytaj więcej...

nurcenote

Nurkowanie Cenoty

Podziemny, wodny świat Yucatanu z MezoMaya Travel.

Czytaj wiecej...

nursnorkel

Ultimate Snoorkel

Zwiedzaj i podziwiaj z nami rafę koralową i cenoty

Czytaj więcej...

Objazdówki i Pielgrzymki

objazd1

Łowcy Smaków 15 dni

Kulinarna wędrówka przez Meksyk z pikantną salsą w rytmie salsy.

Czytaj więcej...

objazd3

Pielgrzymki Po Meksyku

Zapraszamy do podróży i modlitwy.

Czytaj więcej... 

objazd2

Wycieczki Objazdowe

Oferta wycieczek objazdowych po Meksyku

Czytaj więcej...

redtube

hd porn

bokep

indo bokep

daily hd porn

porno pornici xxx video