Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Polskie Centrum w Playa del Carmen
 • Zapraszamy do świata Majów!
  Zapraszamy do świata Majów!

  Zapraszamy na Jukatan pełen miasta ukrytych w dżungli i zabytków pozostawionych przez tajemniczą cywilizację Indian Maya.

  Readmore
 • Zapraszamy na Karaiby!
  Zapraszamy na Karaiby!

  Zapraszamy na Karaiby, skrawek raju na Ziemi pełen słońca, białych plaż z krystalicznie czystym turkusowym morzem i tropikalną dżunglą pełną egzotycznych mieszkańców.

  Readmore
 • Zapraszamy do Meksyku!
  Zapraszamy do Meksyku!

  Zapraszamy do Meksyku; niezwykłego, pełnego tajemnic i zagadek. Miejsca gdzie przeszłość zderza się z teraźniejszością..

  Readmore
 • Zapraszamy na ziemie Azteków
  Zapraszamy na ziemie Azteków

  Zapraszamy na wycieczki fakultatywne do centralnego Meksyku, na ziemie Azteków pełną zabytków i niezwykłości.

  Readmore

Jesteś teraz:

Regulamin wycieczek

 

Wycieczki z MezoMaya Travel

Polskie Centrum w Playa del Carmen

 

Na naszych wycieczkach staramy się zapewnić Państwu maksimum bezpieczeństwa i komfortu. 

Zapraszamy do zapoznania się z wypracowanym przez nas system tych wyjazdów opartym na naszym doświadczeniu i zdrowym rozsądku. Pozwoli to w przyszłości uniknąć kłopotów, niedomówień, a nam mocno ułatwi pracę.

 

UWAGA:

Polskie Biuro Podróży w Meksyku MezoMaya Travel informuję że:

Poniższy Regulamin Wycieczek dotyczy wyłącznie wyjazdów FAKULTATYWNYCH  JEDNO  I  WIELODNIOWYCH

Wszelkie inne usługi turystyczne, a w szczególności wycieczki objazdowe i pielgrzymki opierają się o umowy zawarte pomiędzy MezoMaya Travel usługodawcą a klientem usługobiorcą.

 

 

Regulamin wycieczek

 

Wycieczki z MezoMaya Travel

Polskie Centrum w Playa del Carmen

 

Na naszych wycieczkach staramy się zapewnić Państwu maksimum bezpieczeństwa i komfortu. 

Zapraszamy do zapoznania się z wypracowanym przez nas system tych wyjazdów opartym na naszym doświadczeniu i zdrowym rozsądku. Pozwoli to w przyszłości uniknąć kłopotów, niedomówień, a nam mocno ułatwi pracę.

 

UWAGA:

Polskie Biuro Podróży w Meksyku MezoMaya Travel informuję że:

Poniższy Regulamin Wycieczek dotyczy wyłącznie wyjazdów FAKULTATYWNYCH  JEDNO  I  WIELODNIOWYCH

Wszelkie inne usługi turystyczne, a w szczególności wycieczki objazdowe i pielgrzymki opierają się o umowy zawarte pomiędzy MezoMaya Travel usługodawcą a klientem usługobiorcą.

 

 

Programy naszych wycieczek

 

Programy naszych wycieczek

 

Są to nasze pomysły na zwiedzanie Jukatanu oraz Meksyku, czyli w subiektywnej opinii miejsca najbardziej warte uwagi i zobaczenia. Specjalizujemy się w wyjazdach jednodniowych podczas, których staramy się tak dobierać program, by każdy znalazł coś, co go zainteresuje. W naszej ofercie można znaleźć również wiele wyjazdów ukierunkowanych na konkretną grupę odbiorców np. ecotoury, coś dla miłośników przyrody, fotografii. Są też oferty dla ludzi kochających ryk silników i adrenalinę. Największy wybór wycieczek jest, jednak dla ludzi chcących poznać fascynującą historię Meksyku,  jego kulturę i piękno.

Zabierzemy Państwa do wielu miejsc, których nie znajdą Państwo w żadnym przewodniku po Meksyku, ba, nie znajdą ich też Państwo na mapach. Stref archeologicznych niedostępnych dla turystów, cenot w sercu dżungli, wiosek indiańskich zagubionych w czasie. Podczas wyjazdów czeka na Państwa wiele niespodzianek takich jak nauka podstawowych zwrotów w języku Maya Yucateca, niespodzianki kulinarne, projekcja naszych autorskich filmów. Na pokładzie naszych samochodów działa również nasz sklep MayaShop, gdzie nabyć można wiele drobnych rzeczy i ciekawostek pochodzących z różnych części Meksyku.

 

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany programu spowodowane czynnikami niezależnymi od nas takimi jak pogoda czy zdarzenia losowe.

 

Transport

 

 Transport

 

Współpracujemy z firmą transportową będącą na rynku od 11 lat. Samochody, którymi podróżujemy posiadają ważne przeglądy techniczne oraz ubezpieczenia (NW). Wyposażone są w klimatyzację, nagłośnienie mikrofonowe oraz często w odtwarzacze DVD. Ogromna większość samochodów posiada pasy bezpieczeństwa dla wszystkich pasażerów i zagłówki (w Meksyku to ciągle nie jest sandard).

Kierowcy dobierani są z doświadczeniem, podczas jazdy mają zakaz rozmowy przez telefony komórkowe. Przed rozpoczęciem każdej wycieczki przewodnik ma obowiązek sprawdzenia wizualnie stanu technicznego oraz czystości pojazdu. Również sprawdzenia trzeźwości kierowcy, jak i przeprowadzenia wywiadu na temat czasu, jaki miał na odpoczynek pomiędzy wycieczkami. Kierowcy zobowiązani są do przestrzegania przepisów ruchu drogowego szczególnie ograniczeń prędkości dla pojazdów przeznaczonych do przewozu turystycznego.

 

 

Bezpieczeństwo w transporcie jest dla nas jedną ze spraw priorytetowych i przywiązujemy do wszystkich powyższych czynności ogromną wagę.

 

 

 fusion

Ford Fusion

2 osoby VIP Tours

 

 


chrysler-town--country-new-lx-04

Chevrolet Town & Country

2 - 4 osoby VIP Tours

 

toyota-hiace

 

 

 

Toyota Hice

 4 - 12 osób

-ford-econoline-wagon 

 

 

Ford Ecoline Wagon

 4 - 10 osob


chevrolet express

Chevrolet Express

 4 - 10 osób

vw crafter

 

VW Crafter

6 - 16 osób

 

sprinter

 Mercedes Sprinter

 6 - 18 osób

 

 

Płatności

 

Płatności

 

W przypadku płatności gotówką obowiązują następujące zasady:

 

Płatności za wycieczkę należy uiszczać podczas jej przebiegu przewodnikowi lub pilotowi grupy wg indywidualnego cennika każdej wycieczki. Możliwe są rabaty lub upusty w niektórych, szczególnych przypadkach - jednak wyłącznie uzgodnione przez rozpoczęciem wycieczki. Ceny przedstawione są w dolarach amerykańskich (USD), można również uiszczać opłatę w dolarach kanadyjskich, euro, czy pesos meksykańskich wg aktualnego kursu. W niedalekiej przyszłości pojawi się możliwość płatności z Polski w systemie PayU lub PayPal oraz kartą kredytową.

W przypadku odwołania wyjazdu nie spowodowanego czynnikiem niezależnym a winą organizatora lub podwykonawcy całość kwoty natychmiast (zwykle w ciągu 24 godzin) zwracana jest jej uczestnikowi.

Przewodnik lub w przypadku transferów kierowca wykonujący usługę zobowiązany jest do wystawienia potwierdzenia wpłaty.

Dokumenty fiskalne wystawiane są na wyraźne życzenie klienta po zakończonej wycieczce.

 

W przypadku przedpłat gotówkowych lub przelewów obowiązują następujące zasady:

 

1. Jeżeli wycieczka nie dojdzie do skutku z powodu jakiegokolwiek czynnika po stronie organizatora wycieczki, całość kwoty zwracana jest natychmiast (zwykle w ciągu 24 godzin) osobie dokonującej wpłaty.

 

2. W przypadku wpłaty wadium:

a) w przypadku gdy, wycieczka nie dojdzie do skutku z winy organizatora lub innych czynników całość kwoty wadium zwracana jest w ciągu 24 godzin uczestnikowi wycieczki

b) w przypadku uzasadnionej rezygnacji uczestnika wycieczki kwota wadium  podlega zwrotowi w wysokości 50%

c) w przypadku nieuzasadnionej rezygnacji uczestnika, bez wcześniejszego zawiadomienia organizatora wycieczki kwota wadium nie podlega zwrotowi.

 

3. jeżeli uczestnik wycieczki zrezygnuje z wyjazdu samodzielnie wówczas:

 

a) jeśli rezygnacja nastąpi 48 godzin przed wycieczką całość kwoty zwrócona jest natychmiast (zwykle w ciągu 24 godzin) na konto lub w gotówce.

b) jeśli rezygnacja nastąpi w czasie krótszym niż 48 godzin to organizator zastrzega sobie prawo do zatrzymania kwoty pokrywającej koszty transportu i innych rezerwacji, jednak nie większej niż 50% wpłaconej sumy.

c) w przypadku przedpłat wykonanych w systemie PayPal, PayU lub przelewów bankowych kwota zwracana jest wyłącznie na konto, z którego dokonano płatności.

 

Przewodnik lub pilot zobowiązany jest do wystawienia rachunku na wpłacaną kwotę wadium czy przedłapty. Na wyraźne życzenie klienta wystawiamy dokumenty fiskalne.

 

Bezpieczeństwo

 

Bezpieczeństwo

 

Bezpieczeństwo jest dla nas sprawą priorytetową, dlatego do wszelkich aspektów z nim związanych przywiązujemy ogromną wagę. Pierwszym celem każdego naszego wyjazdu jest zawsze powrót jego wszystkich uczestników całych i zdrowych do miejsca zamieszkania. Jest to jedyna rzecz, która jest ważniejsza od zadowolenia Naszych Gości z wyjazdów. W związku z tym nasze wycieczki prowadzą w 100% przewodnicy mieszkający na stałe w Meksyku potrafiący przewidzieć wiele sytuacji, ocenić poziom zagrożenia i odpowiednio szybko zareagować. Unikamy pracy z osobami przypadkowymi, pracującymi w Meksyku dorywczo. Wybieramy tylko pewny transport i kierowców, staramy się poruszać tylko w dzień. Z naszego punktu widzenia robimy wszystko, by czuli się Państwo na naszych wycieczkach pewnie i bezpiecznie. Jednak również elementem tej układanki są nasi Klienci, których zwykle prosimy o:

 

1. Trzeźwość

Zachowanie względnej trzeźwości, na tyle względnej, by nie irytować innych nie pijących uczestników wycieczki. W przypadku nadużywania alkoholu jakiejkolwiek agresji lub spowodowania zagrożenia po alkoholu swojego lub innych, przewodnik zobowiązany jest do odesłania pijanego klienta taksówką lub innym środkiem transportu do hotelu.

 

2. Kultura

Prosimy na naszych wycieczkach nie używać słów powszechnie uznanych za wulgarne bądź obraźliwe.

 

3. Punktualność

Małe, kameralne... ale jednak grupy. Programy naszych wycieczek staraliśmy się tak skomponować, by nasi Goście nie mięli poczucia gonitwy. Ze względu na szacunek do innych uczestników wycieczki, wysokie temperatury i program prosimy o punktualne przychodzenie na miejsce zbiórek.

 

4. Rozsądek

Prosimy zawsze o zachowanie zdrowego rozsądku. Szczególnie, jeśli chodzi o sporty wodne, skoki do wody w cenotach nurkowania itd. Jeśli przewodnik odradzi wejście w jakąś uliczkę, proszę tego nie robić. Ostatecznie decyzja zawsze pozostaje w Państwa rękach - wszyscy jesteśmy dorośli.

 

5. Polityka :)

Na naszych wycieczkach obowiązuje całkowity zakaz rozmawiania i dyskusji o polityce :)

Share Button

Eco Toury!

Sian kaan

Rezerwat Biosfery Sian Ka'an

Ruiny miast Majów w scenerii dzikiej przyrody.

Czytaj więcej...

Rio Lagartos

Rezerwat Biosfery Rio Lagartos

Miejsce krokodyli i pieknego ptactwa w zasięgu ręki.

Czytaj więcej... 

Celestun

Rezerwat Biosfery Celestun

Różowe Flamingi i namorzynowe lasy.

Czytaj więcej...

Nurkowanie i Snurkowanie

nurmorze

Nurkowanie Ocean

Zapraszamy do nurkowania w Morzu Karaibskim

Czytaj więcej...

nurcenote

Nurkowanie Cenoty

Podziemny, wodny świat Yucatanu z MezoMaya Travel.

Czytaj wiecej...

nursnorkel

Ultimate Snoorkel

Zwiedzaj i podziwiaj z nami rafę koralową i cenoty

Czytaj więcej...

Objazdówki i Pielgrzymki

objazd1

Łowcy Smaków 15 dni

Kulinarna wędrówka przez Meksyk z pikantną salsą w rytmie salsy.

Czytaj więcej...

objazd3

Pielgrzymki Po Meksyku

Zapraszamy do podróży i modlitwy.

Czytaj więcej... 

objazd2

Wycieczki Objazdowe

Oferta wycieczek objazdowych po Meksyku

Czytaj więcej...

redtube

hd porn

bokep

indo bokep

daily hd porn

porno pornici xxx video